PRÁNANADI TÁBOR 2019 - PROGRAMOK

  • Érkezés, regisztráció, szállások elfoglalásaPetrezselyem József nadi tábor
  • 19:30 - A tábor ünnepélyes megnyitó Petrezselyem Józseffel a nagysátorban
  • Homokmandala elkészítésének kezdete, amely egész héten készül

  • 07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

    07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

    Cser Zoltán Jantra Jóga
    Cser Zoltán

    08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

    09:00-11:00 - Lengyel Andrea: Érintésterápia (Chill Zóna)

    10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

    10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

    11:00-12:00 - Cser Zoltán: A Pujákról előadás (Nagysátor)

    11:00-16:45 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

  •  
  • 12:00-13:00 - Ebédszünet

  •  
  • 13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

    13:00-15:00 - Lengyel Andrea: Érintésterápia (Chill Zóna)

    15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

    15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

    17:00-18:30 - Dr. Sherab Tenzin: Tibeti gyógyászat előadás (Nagysátor)

    17:30-18:30 - Földiné Irtl Melinda: Gyerekjóga (Gyereksátor)

    18:30-19:00 - Beke Adrienn: Esti mese (Gyereksátor)

    19:00-19:30 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

    19:00-21:00 - Sütő Imre: Magyarság, mint csoportkarma előadás (Nagysátor)

    21:00-23:00 - Dr. Szabó László: Meridiánok ismeretének alapjai, mint az élet és halál urai az egészség fenntartásában előadás (Nagysátor)

  • Cser Zoltán
    Cser Zoltán
  • 07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

    07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

    08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

    10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

    10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

    11:00-16:45 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

    11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    11:30-12:30 - Petróczi Balázs: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

  •  
  • 12:00-13:00 - Ebédszünet
  •  
  • 13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

    15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

    15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

    17:00-18:30 - Dr. Sherab Tenzin: Tibeti gyógyászat előadás (Nagysátor)

    17:30-18:30 - Gyerekjóga (Gyereksátor)

    18:30-19:00 - Vágó János: Esti mese (Gyereksátor)

    19:00-19:30 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

    19:00-21.00 - Cser Zoltán: A vizuális meditációról előadás (Nagysátor)

    21:00-23:00 - Dr. Szabó László: A Pránanadi hatásmechanizmusának bizonyítása különböző hazai és nemzetközi konferenciákon és szimpóziumokon előadás (Nagysátor)

  • 07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
    Jakab István - Az Istenember visszatér
    Jakab István: Az Istenember visszatér
  • 07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

    08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

    10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

    10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

    11:00-17:00 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

    11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    11:00-12:00 - Földi Erzsi: Női kör, hímzés a Nagysátor végében

    11:30-12:30 - Petróczi Balázs: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

  •  
  • 12:00-13:00 - Ebédszünet

  •  
  • 13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

    15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

    15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

    17:30-18:30 - Jakab István: Az Istenember visszatér előadás (Nagysátor)

    17:30-18:30 - Horváth Viktor: Hangszer bemutató (Gyereksátor)

    18:30-20:00 - Cser Zoltán: Öngyógyításról (Nagysátor)

    18:30-19:00 - Beke Adrienn: Esti mese (Gyereksátor)

    19:00-19:30 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

    20:00-01:00 - DISCO (Dj Pepi + Dj Safy) (Nagysátor)

Dr Sherab Tenzin tibeti gyógyászat
Dr Sherab Tenzin
  • 05:00-06:00 - Schróth Anita: Csikung (Gyereksátor)

    07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

    07:00-12:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

    08:00-10:00 - Cser Zoltán: Jantra Jóga (Nagysátor)

    10:00-11:00 - Tűz-Szertartás (Nagysátortól indulunk)

    10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

    11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    11:00-12:00 - Földi Erzsi: Női kör, hímzés a Nagysátor végében

    11:00-17:00 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

    11:30-12:30 - Petróczi Balázs: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

  •  
  • 12:00-13:00 - Ebédszünet

  •  
  • 13:00-16:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

    13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

    14:00-16:00 - Mester-Tanítvány találkozó (az avatómesterekkel - Nagysátor)

    15:00-16:00 - Gyermek sorverseny (Gyereksátor)

    15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

    16:00-17:30 - Vágó János: Csontozati betegségek lelki okai és megoldásuk, különösen a gerinc megbetegedéseire előadás (Nagysátor)

    18:00-18:30 - Tűz-lezáró szertartás (Nagysátortól indulunk)

    18:30-20:00 - Ki Mit Tud: Nadisok előadásai (Nagysátor)

    17:30-18:30 - Horváth Viktor: Hangszer bemutató (Gyereksátor)

    18:30-19:00 - Beke Adrienn: Gyerekmeditáció (Gyereksátor)

    19:00-19:20 - Gégény Brigitta: Esti mese (Gyereksátor)

    20:00-21:00 - (Zenekari átállás)

    21:00 -            Gyerek Éjszakai Kalandtúra indulás (Gyereksátor)

    21:00 -            RockOutlet Koncert (Nagysátor)

05:00-06:00 - Petróczi Balázs: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

07:00-07:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)

07:00-10:00 - Gyerek programok (Gyereksátor)

08:00-10:00 - Horváth Bianka: Jóga

10:00-11:00 - Pema Láma: PUJA (Nagysátor)

10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában

10:30-11:30 - Sorversenyek a vízben

11:00-15:45 - Dr. Sherab Tenzin: Rendel

11:00-12:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

11:30-12:30 - Petróczi Balázs: Hangfürdő, hangtálmeditáció (Utaztató sátor)

12:00-14:00 - Mandala megtekintési lehetőség

12:00-13:00 - Ebédszünet

13:00-16:00 - Kezelések a Nagysátorban és a kijelölt helyen

13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)

14:00-16:00 - Mester-Tanítvány találkozó (az avatómesterekkel - Nagysátor)

14:00-          - Mandala aktiválás részt vételre sorsolás

15:00-17:00 - Kézműves foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

15:00-17:00 - KARAOKE (Chill Zóna)

16:00-17:30 - Dr. Sherab Tenzin: Tibeti gyógyászat előadás (Nagysátor)

17:30-18.30 - Kalmár Brigitta: Szent helyek Nepálban és Indiában (Nagysátor)

17:30-18:30 - Bozsó Anita: drámapedagógiai foglalkozás gyerekeknek (Gyereksátor)

18:30-19:00 - Beke Adrienn: Esti mese (Gyereksátor)

19:00-            Homokmandala áldás

20:00-21:00 - Különleges meditáció Petrezselyem Józseffel MEGLEPETÉS AJÁNDÉKKAL!

  • 7:45-              Tábor záró: Petrezselyem József: Reggeli meditáció, majd úti áldás adás, búcsúzás
  • 07:00-10:00 - Gyerek programok (Chill Zóna)

PROGRAMOK VÁLTOZTATÁSÁNAK JOGÁT FENNTARTJUK!

Ha változás lesz, akkor a napi programismertetésnél elmondjuk.

FELHÍVJUK MINDENKI FIGYELMÉT, HOGY A SÁTORBAN ÉS A TÁBOR TERÜLETÉN
ŐRIZETLENÜL ÉRTÉKTÁRGYAT, PÉNZT NE HAGYJATOK!

Orosházi Nyár 2019

Scroll to Top