Programok

PRÁNANADI NADITÁBOR 2024 - PROGRAMOK

  • Petrezselyem József nadi tábor
  • 18:30 - Ünnepélyes Naditábor megnyitó Petrezselyem Józseffel (Nagysátor)
  • 19:30 - Mandalabemutatás és kezdés (Mandalaszoba)
  • 20:00 - Dudás Joe: 30 éves a Pránanadi Egyesület (Nagysátor)

  • 06:00-07:30 - Leborulás minden érző lényért (Nagysátor)
  • 07:30-08:00 9 Tisztítólégzés Gese Loksanggal
  • 08:00-08:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
  • 08:00-11:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  • 9:00-10:00 - Mozgásgyakorlat Traiannal
  • 10:00-11:00 - Puja Pema Lámával (Nagysátor)
  •  
  • 10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában
  •  
  • 11:00-16:45 - Julia Rendel (tibeti és nyugati orvoslás) - a Főépületben
  •  
  • 12:30-14:00 - Ebédszünet
  •  
  • 13:00-17:00 - Kezelések a Nagysátorban
  • 13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)
  • 15:00-17:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  •  
  • 16:00-18:00 - Vacsora szünet
  •  
  • 18:00-19:00 mese (Étkező)
  • 17:00-18:30 - Dr. Julija Sprisevska: Tanácsok az egészségért (Nagysátor)
  • 19:00-20:30 - Gese Loksang előadása (Nagysátor)
  • 21:00-22:00 - Csö gyakorlat Pema lámával és Gese Loksanggal (Nagysátor)

  • 06:00-07:30 - Leborulás minden érző lényért (Nagysátor)
  • 07:30-08:00 9 Tisztítólégzés Gese Loksanggal
  • 08:00-08:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
  • 08:00-11:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  • 9:00-10:00 - Mozgásgyakorlat Traiannal
  • 10:00-11:00 - Puja Pema Lámával (Nagysátor)
  •  
  •  
  • 11:00-13:00 - Áldásosztás Pema Lámával (Utisátor)
  •  
  • 10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában
  •  
  • 11:00-16:45 - Julia Rendel (tibeti és nyugati orvoslás) - a Főépületben
  • 12:30-14:00 - Ebédszünet
  • 13:00-16:30 - Kezelések a Nagysátorban
  • 13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)
  • 15:00-17:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  •  
  • 16:00-18:00 - Vacsora szünet
  •  
  • 18:00-19:00 mese (Étkező)
  • 17:00-18:30 - Laár András: A buddhizmusról (Nagysátor)
  • 19:00-20:30 - Gese Loksang előadása (Nagysátor)
  • 21:00-22:00 - Csö gyakorlat Pema lámával és Gese Loksanggal (Nagysátor)

  • 06:00-07:30 - Leborulás minden érző lényért (Nagysátor)
  • 07:30-08:00 9 Tisztítólégzés Gese Loksanggal
  • 08:00-08:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
  • 08:00-11:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  • 9:00-10:00 - Mozgásgyakorlat Traiannal
  • 10:00-11:00 - Puja Pema Lámával (Nagysátor)
  •  
  •  
  • 09:00-12:00 - Nadi Puja (Utisátor)
  •  
  • 10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában
  •  
  • 11:00-16:45 - Julia Rendel (tibeti és nyugati orvoslás) - a Főépületben
  • 12:30-14:00 - Ebédszünet
  • 13:00-16:30 - Kezelések a Nagysátorban
  • 13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)
  • 15:00-17:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  •  
  • 16:00-18:00 - Vacsora szünet
  •  
  • 18:00-19:00 mese (Étkező)
  • 17:00-17:30 - Hellebrandt Dóra: A tűzszertartás (Nagysátor)
  • 17:30-18:00 - Dudás Joe: 30 éves a Pránanadi Egyesület (Nagysátor)
  • 18:00-19:30 - Gyenge Dávid: Láthatatlan hatások az életünkben - Interaktív bemutató (Nagysátor)
  • 20:00-21:00 - Gese Loksang előadása (Nagysátor)
  • 21:00-22:00 - Csö gyakorlat Pema lámával és Gese Loksanggal (Nagysátor)

  • 06:00-07:30 - Leborulás minden érző lényért (Nagysátor)
  • 07:30-08:00 9 Tisztítólégzés Gese Loksanggal
  • 08:00-08:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
  • 08:00-11:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  • 09:00-12:00 -Tűzszertartás (Nagysátor melletti füves terület)
  •  
  • 10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában
  •  
  • 11:00-16:45 - Julia Rendel (tibeti és nyugati orvoslás) - a Főépületben
  • 12:30-14:00 - Ebédszünet
  • 13:00-16:30 - Kezelések a Nagysátorban
  • 13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)
  • 15:00-17:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  •  
  • 16:00-18:00 - Vacsora szünet
  •  
  • 18:00-19:00 mese (Étkező)
  • 17:00-18:00 - Bérczes Gábor, Kern Tamás: Bemutatkozik a NadiNet (Nagysátor)
  • 18:30-19:45 - Pema Láma és Gese Loksang: Tűzszertartás zárás (Nagysátor)
  • 20:00-00:00 - DJ Pepi Prezentál (Nagysátor)
  •  (Nagysátor)

  • 06:00-07:30 - Leborulás minden érző lényért (Nagysátor)
  • 07:30-08:00 9 Tisztítólégzés Gese Loksanggal
  • 08:00-08:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
  • 08:00-11:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  • 9:00-10:00 - Mozgásgyakorlat Traiannal
  • 10:00-11:00 - Puja Pema Lámával (Nagysátor)
  •  
  •  
  • 11:00-13:00 - Pema Láma és Gese Loksang Áldásosztás (Utisátor)
  •  
  • 10:00-19:00 - Animátor gyerekprogramok az uszodában
  •  
  • 11:00-16:45 - Julia Rendel (tibeti és nyugati orvoslás) - a Főépületben
  • 12:30-14:00 - Ebédszünet
  • 13:00-16:30 - Kezelések a Nagysátorban
  • 13:00-16:00 - Reinkarnációs utaztatás (Utaztató sátor)
  • 15:00-17:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  •  
  • 16:00-18:00 - Vacsora szünet
  •  
  • 18:00-19:00 mese (Étkező)
  • 17:00-18:30 - Petrezselyem József előadása (Nagysátor)
  • 19:00-20:00 - Mandala szertartás (Nagysátor)
  • 20:00-21:00 - Különleges meditáció (Nagysátor)
  • 21:00-22:00 - Csö gyakorlat Pema lámával és Gese Loksanggal (Nagysátor)

  • 06:00-07:30 - Leborulás minden érző lényért (Nagysátor)
  • 07:30-08:00 9 Tisztítólégzés Gese Loksanggal
  • 08:00-08:45 - Petrezselyem József: Reggeli meditáció (Nagysátor)
  • 08:00-11:00 - Gyerekprogramok (Étkező)
  • 09:00-11:30 - Puja Pema Lámával (Nagysátor),
  •  
  • 11:30-12:30 - Ünnepélyes Búcsúzás, Útiáldás Petrezselyem Józseffel (Nagysátor)
  •  
  • 13:00-13:30 - Önkéntesek köszöntése (Utaztató sátor)

PROGRAMOK VÁLTOZTATÁSÁNAK JOGÁT FENNTARTJUK!

Ha változás lesz, akkor a napi programismertetésnél elmondjuk.

Scroll to Top